sempozyum

Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, Üniversitemize KL YAPI Çelik İmalat ve Ticaret A.Ş. tarafından hibe olarak “Ahşap Araştırma, Geliştirme ve İnovasyon Merkezi” binasını yaptıran iş insanı Celal Koloğlu’na teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Rektörümüz, “Ormancılık ve tabiat turizmi sahasında ihtisaslaşan Üniversitemize yapılan bu merkez; test, analiz, araştırma, tasarım, ürün geliştirme çalışmalarının yapılmasının yanında, sektörel bazda mesleki ve teknik eğitimlerle nitelikli iş gücü yetiştirerek sektörün daha dinamik hale gelmesine ve bölge ekonomisine katkı sağlayacaktır. Birçok araştırma, proje ve ilmi faaliyetlerin yapılacağı, özellikle İhtisas sahamızda yapacağımız çalışmalar ile ilimizin gelişimine de katkı sağlayacak bu güzide binayı Üniversitemize kazandıran Celal Koloğlu’na, KL Yapı Genel Müdürü Gökhan Bozdoğan’a ve emeği geçenlere Üniversitemiz adına şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Ziyarette, Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal tarafından, Koloğlu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Celal Koloğlu’na plaket takdim edildi.